RK73B1FRTTBL512J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL512J
JLCPCB Part #
C4219903
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS