RK73B1FRTTBL434G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL434G
JLCPCB Part #
C2582435
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 430kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS