RK73B1FRTTBL431J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL431J
JLCPCB Part #
C2582255
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 430Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS