RK73B1FRTTBL391J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL391J
JLCPCB Part #
C2582286
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 390Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS