RK73B1FRTTBL391G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL391G
JLCPCB Part #
C4304696
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 390Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS