RK73B1FRTTBL364J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL364J
JLCPCB Part #
C2582221
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS