RK73B1FRTTBL362J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL362J
JLCPCB Part #
C2582477
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.6kΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS