RK73B1FRTTBL362G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL362G
JLCPCB Part #
C2582446
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.6kΩ 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS