RK73B1FRTTBL333J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL333J
JLCPCB Part #
C2582223
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 33kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS