RK73B1FRTTBL331G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL331G
JLCPCB Part #
C2582737
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 330Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS