RK73B1FRTTBL2R0G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL2R0G
JLCPCB Part #
C2582417
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 2Ω 30mW Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS