RK73B1FRTTBL271J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL271J
JLCPCB Part #
C2582394
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 270Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS