RK73B1FRTTBL271G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL271G
JLCPCB Part #
C2582440
Description
-55℃~+125℃ 20V 270Ω 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS