RK73B1FRTTBL244G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL244G
JLCPCB Part #
C2582897
Description
-55℃~+125℃ 20V 240kΩ 30mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS