RK73B1FRTTBL240J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL240J
JLCPCB Part #
C2582205
Description
-55℃~+125℃ 20V 24Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS