RK73B1FRTTBL222G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL222G
JLCPCB Part #
C2582757
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS