RK73B1FRTTBL221G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL221G
JLCPCB Part #
C2582405
Description
-55℃~+125℃ 20V 220Ω 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS