RK73B1FRTTBL201G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL201G
JLCPCB Part #
C2582401
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS