RK73B1FRTTBL182G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL182G
JLCPCB Part #
C4017692
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS