RK73B1FRTTBL165J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL165J
JLCPCB Part #
C2582295
Description
-55℃~+125℃ 1.6MΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS