RK73B1FRTTBL133G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL133G
JLCPCB Part #
C4142697
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS