RK73B1FRTTBL131G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL131G
JLCPCB Part #
C4061028
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS