RK73B1FRTTBL112G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL112G
JLCPCB Part #
C4287509
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS