RK73B1FRTTBL101J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL101J
JLCPCB Part #
C2511619
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS