RK73B1ETTP915G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ETTP915G
JLCPCB Part #
C2575632
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS