RK73B1ETTP822J
MFR.Part #
RK73B1ETTP822J
JLCPCB Part #
C131629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS