RK73B1ETTP755J
MFR.Part #
RK73B1ETTP755J
JLCPCB Part #
C131625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS