RK73B1ETTP750G
MFR.Part #
RK73B1ETTP750G
JLCPCB Part #
C6974277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS