RK73B1ETTP6R8J
MFR.Part #
RK73B1ETTP6R8J
JLCPCB Part #
C131614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS