RK73B1ETTP625G
MFR.Part #
RK73B1ETTP625G
JLCPCB Part #
C2575615
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS