RK73B1ETTP362G
MFR.Part #
RK73B1ETTP362G
JLCPCB Part #
C2575675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS