RK73B1ETTP300J
MFR.Part #
RK73B1ETTP300J
JLCPCB Part #
C131556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS