RK73B1ETTP225J
MFR.Part #
RK73B1ETTP225J
JLCPCB Part #
C131542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS