RK73B1ETTP184J
MFR.Part #
RK73B1ETTP184J
JLCPCB Part #
C131529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS