RK73B1ETTP182J
MFR.Part #
RK73B1ETTP182J
JLCPCB Part #
C131527
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS