RK73B1ETTP165G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ETTP165G
JLCPCB Part #
C2575645
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS