RK73B1ETTP122G
MFR.Part #
RK73B1ETTP122G
JLCPCB Part #
C2575756
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS