RK73B1ETTP102J
MFR.Part #
RK73B1ETTP102J
JLCPCB Part #
C159872
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS