PCF1CT631R102K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
PCF1CT631R102K
JLCPCB Part #
C782210
Package
Plugin,D5.5xL16.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 1kΩ 300V Ceramic Resistor ±10% 插件,D5.5xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS