MOS2CT52R362J
MFR.Part #
MOS2CT52R362J
JLCPCB Part #
C3569625
Description
-55℃~+200℃ 2W 3.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS