MOS1CT528R820J
MFR.Part #
MOS1CT528R820J
JLCPCB Part #
C3435091
Description
-55℃~+200℃ 1W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS