HV73V2BTTD9313D
MFR.Part #
HV73V2BTTD9313D
JLCPCB Part #
C4203854
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS