HV73V2BTTD915J
MFR.Part #
HV73V2BTTD915J
JLCPCB Part #
C4290046
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS