HV73V2BTTD8254F
MFR.Part #
HV73V2BTTD8254F
JLCPCB Part #
C4339189
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS