HV73V2BTTD824J
MFR.Part #
HV73V2BTTD824J
JLCPCB Part #
C4131393
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS