HV73V2BTTD754J
MFR.Part #
HV73V2BTTD754J
JLCPCB Part #
C4144565
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS