HV73V2BTTD7154F
MFR.Part #
HV73V2BTTD7154F
JLCPCB Part #
C3957696
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS