HV73V2BTTD685G
MFR.Part #
HV73V2BTTD685G
JLCPCB Part #
C4325208
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS