HV73V2BTTD684G
MFR.Part #
HV73V2BTTD684G
JLCPCB Part #
C4171740
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS