HV73V2BTTD6804F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6804F
JLCPCB Part #
C6210190
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS